увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 30.09.2016 21:42
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingОприлюднено попередні висновки експертів, досліджуючих обставини трагедії малазійського лайнеру

09.09.14 | Яна Смелянская

Сьогодні було опубліковано доклад Ради безпеки Нілерландів із попередньою версією падіння малазійського боїнгу 777, який потерпів крах в небі над Україною 17 липня поточного року. Звіт не є остаточним, але це перший офіційний документ, який здатен прояснити погляд на міжнародну трагедію.
Згідно звіту незалежної комісії літак на момент аварії був цілком справний до виконання польотів, ані яких відомих технічних неполадок забороняючих переліт не було. Саме тому ніякої загрози життю та безпеці майже 300 пасажирам на момент початку руху літака не було.
В документі також йдеться про те, що регістратором розмов в кабіні пілотів зафіксовано, що МН17 до 13:20:03 функціонував у нормальному режимі, а після цього часу несподівано зник. Таким чином, останній виклик українського повітряного контролю, котрий було зафіксовано між 13:20:00 та 13:22:02 годинами залишився без відповіді.
Експерти Нідерландів відзначатимуть, що говорити про остаточну причину загибелі літаку занадто рано - потрібен час на більш детальніше дослідження уламків літаку. Але точно було сказано, що «літак розпався в повітрі в результаті ураження ззовні безліччю високоенергетичних об’єктів».
Остаточний звіт буде опубліковано протягом року з дня трагедії літаку. Попередній звіт направлено всім сторонам зацікавленим у найбільш детальному розслідуванні гибелі понад 300 людей, а саме Україні, Россії, Великобританії та іншим.

 

коментарі

новий коментар