увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 08:23
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ Верховній Раді ініціюють питання про дослідження «реформувань» армії України попередніми Президентами

15.09.14 | Яна Смелянская

Депутатам Верховної Ради надано для ознайомлення проект Постанови «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів бездіяльності та зради національним інтересам Президентами України з грудня 1991р. по травень 2014р.»
В пояснювальній записці автор проекту постанови депутат С.М.Каплін акцентує увагу на тому, що після розпаду СРСР Україні дісталося найпотужніше після Росії угруповання військ на пострадянському просторі. Однак, на думку автора проекту постанови, стрімка анексія Автономної Республіки Крим з боку Російської Федерації та зовнішня загроза воєнного вторгнення, яка постала перед нашою державою відкрила безліч проблем у сферах національної безпеки та оборони територіальної цілісності України.
Прийняття постанови, на думку автора, дозволить об’єктивно та неупереджено розслідувати факти бездіяльності та зради національним інтересам Президентами України з грудня 1991 р. по травень 2014 р.
 

 

коментарі

новий коментар