пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
17.09.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

ДНР відмовляються проводити дострокові місцеві вибори

   

Майже 5 вересня під час підписання Мінської угоди було зрозуміло, що ані яких умов протоколу терористи утримуватися не збираються. Свідоцтвом тому перш за все стали безперервні обстріли позицій української армії з боку терористів. Сьогодні керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки відмовилось проводити місцеві дострокові вибори.
"У нас своя Верховна рада, і ми самі будемо вирішувати, коли і які вибори нам проводити. Ніяких виборів, організованих Україною, у нас проводитися не буде", - повідомив ватажок терористичної організації ДНР Олександр Захарченко.
Крім того, Захарченко заявив, що не збирається брати участь у зустрічах контактної групи по Україні. Судячи з усього, мається на увазі тристороння контактна група в складі Росії, України і ОБСЄ. В ході переговорів цієї контактної групи і українських сепаратистів 5 вересня в Мінську було підписано угоду про перемир’я на сході України. Згідно з цим документом, підписаним в тому числі Олександром Захарченко, сторони погодилися провести дострокові місцеві вибори відповідно до закону про особливий статус Донбасу.
Українська Верховна Рада 16 вересня прийняла закон про особливий статус низки районів Луганської та Донецької областей. Відповідно до закону вибори в цих районах повинні пройти 7 грудня.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль