увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 30.09.2016 13:00
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingНа Луганщині зник журналіст

18.09.14 | Георгій Кобзар

Пропав луганський журналіст Олександр Білокобильський.

13 вересня 2014 р. Олександр виїхав з Харкова. Добрався до Старобільська. Далі вирушив на автобусі до Луганська, щоб відвезти медикаменти за кількома адресами знайомим і близьким.

Родичі журналіста повідомляють, що змогли додзвонитися по всіх адресах, які Олександр планував відвідати, але він там не з’являвся.

Останній раз з ним був зв’язок близько 15.00 13 вересня, коли він їхав в автобусі зі Старобільська до Луганська – Олександр телефонував із Новоайдару, коли водій зробив зупинку для заправки бака. З тих пір минуло 4 дні – і ніякої інформації.

Головний редактор видання realgazeta.com.ua Андрій Діхтяренко звертається до всіх небайдужих: «Якщо є можливість допомогти з’ясувати, що сталося з Сашком Білокобильським у Луганську або на під’їзді до міста, захопленого ЛНР (раптом його хтось бачив у місті або його затримали для «риття окопів») – допоможіть!»

Довідка «ПЛ»: журналіст Олександр Білокобильський працював у ряді місцевих та всеукраїнських друкованих видань, зокрема у «Молодогвардійці» та «Реальній газеті», писав репортажі для «Обозревателя» і «РІА-новини». Через обстріли Луганську був змушений виїхати на безпечну територію.

дивись також:
Харківського журналіста звільнено з полону «ЛНР»
В зоні АТО зафіксовано вже майже 300 фактів порушення прав журналістів
ІМІ: журналістів убивають, б’ють та викрадають