пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
01.10.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

ЦВК припинила реєстрацію кандидатів у депутати

   

На засіданні у вівторок ЦВК розглянула заяви про реєстрацію кандидатів у мажоритарних округах, висунутих рядом партій, а також ті, що балотуються в порядку самовисування. Так, в окрузі №212 (Київ) зареєстрована адвокат Тетяна Монтян, висунута партією "Спільна дія".
Серед мажоритарників-самовисуванців, зареєстрованих ЦВК в останній день, - діючі народні депутати Юхим Звягільський (округ №45, Донецька область) та Віктор Пилипишин (№223, Київ), радник третього президента України Віктора Ющенка Ірина Ванникова (округ №111, Луганська область ), президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська (№194, Черкаська область).
Крім того, в дев’яти округах в Києві зареєстровані безробітні та безпартійні Дарти Вейдери.
Всього у вівторок було зареєстровано 322 кандидата в мажоритарних округах, в тому числі 13 висунутих партіями і 309 самовисуванців.
В цілому для участі у виборах на мажоритарних округах зареєстровано 3 тисячі 468 кандидатів, у тому числі 2 тисячі 087 самовисуванців і 1 тисяча 381 - висунутих партіями. У багатомандатному загальнодержавному окрузі зареєстровано кандидатів за списками 29-ти партій.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль