увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 10:06
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social Networking



Новий Цивільний кодекс від ЛНР

09.10.14 | Яна Смелянская

Як запевняють в так званій Луганській народній республіці, з 2-го листопада на окупованій ЛНР території почне діяти новий Цивільний кодекс та закон «Про нотаріат». Примітно, що інших нормативно-правових актів поки не існує. Чим будуть юристи керуватися у вирішенні питань, що виходять за рамки двох вищевказаних документів - поки не відомо. Тим не менш, нотаріуси ЛНР почнуть працювати вже з 2 листопада. З декількох сотень фахівців, що працювали раніше, співпрацювати з терористами погодилося близько 20.
Раніше стало відомо, що з бойовиками активно співпрацює адвокат Сергій Гаврилов. Юрист погодився розробляти нормативні документи для «законодавчої бази» ЛНР. Дзвінки з пропозицією приїхати до обласного центру для роботи в даному напрямку надходять і іншим луганчанам з юридичною освітою.
Також в «Луганській народній республіці» планують дозволити нотаріусам працювати без Реєстру. Крім того, в молодій «республіці» зняті всі арешти майна.
«Настає правова невизначеність беспредел, - прокоментував ситуацію з відміною реєстру партнер адвокатського об’єднання «Чудовський і партнери» Андрій Корчевний: тепер квартиру можна продати десяти власникам відразу. Перевірити, хто володіє житлом в даний момент буде неможливо. Реєстру немає». До слова, нині в Україні діє Єдиний реєстр прав на нерухоме майно

коментарі

новий коментар