пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.10.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

Новий Цивільний кодекс від ЛНР

   

Як запевняють в так званій Луганській народній республіці, з 2-го листопада на окупованій ЛНР території почне діяти новий Цивільний кодекс та закон «Про нотаріат». Примітно, що інших нормативно-правових актів поки не існує. Чим будуть юристи керуватися у вирішенні питань, що виходять за рамки двох вищевказаних документів - поки не відомо. Тим не менш, нотаріуси ЛНР почнуть працювати вже з 2 листопада. З декількох сотень фахівців, що працювали раніше, співпрацювати з терористами погодилося близько 20.
Раніше стало відомо, що з бойовиками активно співпрацює адвокат Сергій Гаврилов. Юрист погодився розробляти нормативні документи для «законодавчої бази» ЛНР. Дзвінки з пропозицією приїхати до обласного центру для роботи в даному напрямку надходять і іншим луганчанам з юридичною освітою.
Також в «Луганській народній республіці» планують дозволити нотаріусам працювати без Реєстру. Крім того, в молодій «республіці» зняті всі арешти майна.
«Настає правова невизначеність беспредел, - прокоментував ситуацію з відміною реєстру партнер адвокатського об’єднання «Чудовський і партнери» Андрій Корчевний: тепер квартиру можна продати десяти власникам відразу. Перевірити, хто володіє житлом в даний момент буде неможливо. Реєстру немає». До слова, нині в Україні діє Єдиний реєстр прав на нерухоме майно


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль