увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 29.09.2016 04:42
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingБомба в ляльці

15.10.14 | Яна Смелянская

Заступник начальника Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Олег Бондар заявив, що сапери Державної служби з надзвичайних ситуацій на звільнених від бойовиків територіях на Донбасі знаходять вмонтовані вибухові пристрої в дитячих іграшках.
"У ході виконання робіт з розмінування піротехнічними підрозділами виявлено та знешкоджено понад 380 спеціально і цинічно встановлених терористами, особливо небезпечних вибухових пристроїв. Зокрема, замаскованих під предмети побуту та дитячі іграшки." - сказав він.
За його даними, вибухові предмети знаходили в ляльках, залишених у дворах дитячих садів, коробках від цукерок, залишених у парку.
"На спортмайданчику біля турніка була знайдена пляшка від Coca-Cola, в яку була вмонтована граната", - розповів Бондар.
Також він зазначив, що постійно знешкоджуються вибухові пристрої з дистанційним управлінням, боєприпаси на розтяжках в стані, встановленому на "невилучення", фугаси великої потужності, а також підготовлені до дій протитанкові та протипіхотні міни.
Разом з тим він зазначив, що велика кількість таких боєприпасів вилучалося у дворах шкіл, дитячих садів, в місцях масового скупчення людей, а саме, біля зупинок громадського транспорту.

коментарі

новий коментар