увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 28.09.2016 04:48
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingДітям-сирітам не доплачують допомогу

04.11.14 | Яна Смелянская

Прокуратурою області голові Вінницької обласної державної адміністрації внесено подання з вимогою вжити дієвих заходів і усунути порушення щодо соціальних прав випускників деяких шкіл-інтернатів Вінниччини та притягнути до відповідальності винних у цьому працівників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації й керівників даних навчальних закладів.

Прокурорською перевіркою встановлено, що внаслідок незаконних дій посадовців Брацлавської, Немирівської, Ситковецької, Самгородоцької та Тульчинської шкіл-інтернатів випускникам 2012-2014 років, із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не доплачено одноразової допомоги на понад 1 млн 300 тис грн.

Крім того, порушувались і права учнів-випускників на отримання одягу та взуття. Немає жодного підтверджуючого документа про їх видачу та відсутні будь-які дані щодо виплати грошової компенсації в розмірі, необхідному для їх придбання.

Зазначені порушення стали можливими внаслідок відсутності державного контролю за діяльністю інтернатних закладів, здійснення якого покладено на Департамент освіти і науки Вінницької ОДА.

дивись також:
Дать шанс тем, кто сам перестал его видеть

коментарі

новий коментар