пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
11.11.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

Підписано перший протокол коаліційної угоди

   

 «Сьогодні підписали перший базовий протокол роботи коаліції, в якому викладено основи, на яких ми працюємо. Тут йдеться про те, що і коаліційна угода, яка напрацьовується робочими групами і, власне, узгоджується всієї робочої групою, буде основою програми діяльності українського уряду, який буде сформовано коаліцією в основу того, як буде уряд діяти і далі працювати», - сказала Сюмар .

За її словами перший протокол передбачає, що прем’єр-міністр формуватиме уряд після консультацій з коаліцією, а міністри самі обиратимуть собі своїх заступників.

Сюмар повідомила, що в протоколі передбачена «неможливість входження в коаліцію представників політичної партії «Опозиційний блок» і колишніх нардепів, які голосували за диктаторські закони 16 січня».

Водночас вона пояснила, що проект коаліційної угоди планують завершити до п’ятниці, а потім передати на розгляд фракціям.

 «До п’ятниці плануємо підготувати проект коаліційної угоди, а потім роздати фракціям, бо не маємо права їх обмежувати в законодавчій ініціативі. Адже, власне кажучи, на основі тієї угоди будуть підбиратися міністри і можуть професійно і ефективно втілювати в життя ті напрацювання, які є базовими програмними принципами членів коаліції нового українського парламенту», - зазначила Сюмар.

За її словами, протокол підписаний представниками партій, які беруть участь у напрацюванні коаліційної угоди.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль