пошук  
версія для друку
12.11.2014 | Георгій Кобзар

Пенітенціарна служба – порохова бочка за спиною України?

   

У виправних колоніях Харківської та Чернігівської областей є самогубства серед персоналу.

Про це заявив колишній голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький.

Він написав у Facebook: «Є самогубства (чи вбивства) співробітників (установ) в Харківській і Чернігівській областях».

Водночас агентству «Укрінформ» з власних джерел у правоохоронних органах стало відомо, що в колоніях Харківської та Чернігівської областях дійсно знайшли повішеними двох інспекторів пенітенціарної служби. При цьому номери установ співрозмовник агентства не назвав.

Крім того, екс-очільник ДПтСУ звернув увагу на факти масової непокори і «розморозки» (коли установою намагаються управляти засуджені), які, за його інформацією, зафіксовані у виправних колоніях №58 в Хмельницькій області та №70 – на Житомирщині.

За даними Старенького, відбувається повернення до організації злочинного руху в Київському СІЗО, а над установами на Донбасі повністю втрачений контроль.

«Чи не забагато за 3 місяці? Чи не страшно у країні, що воює, мати таку порохову бочку за спиною?» – риторично питає Старенький.

У Державній пенітенціарній службі України поки що ніяк не прокоментували заяву свого колишнього голови.

Нагадаємо, прихильники Старенького, якого звільнили з посади в серпні поточного року, ставлять йому в заслугу те, що за його керування ДПтСУ залишалася єдиним державним правоохоронним відомством, яке належно працювало в Донецькій та Луганській областях. Коли більшість міліціонерів чіпляли на себе «колорадські» смужки та відкрито допомагали терористам і віддавали їм зброю зі складів, офіцери ДПтСУ утримували від захоплення пенітенціарні установи. Тоді ж вперше в історії України було евакуйовано жіночу колонію з Луганська.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль