пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
26.11.2014 | Алла Тютюнник

Чернігівські ігри

   

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігові мав відкритися показом документального фільму «Путінські ігри» – про фантастичну корупцію в Російській Федерації під час підготовки до зимової Олімпіади в Сочі. Показ фільму був запланований на 1 грудня в чернігівському кінотеатрі ім. Щорса, що належить комунальному підприємству «Чернігівкіно».

Але, як повідомив регіональний партнер Docudays UA у Черніговській області Геннадій Висоцький (міська молодіжна громадська організація «М’АРТ»), директор КП «Чернігівкіно» Олександр Мельник відмовив у показі фільму «Путінські ігри». При цьому відмову ніяк не аргументував.

Можливо, хтось із обласних чиновників дав команду не пускати в кінотеатр «Путінські ігри», адже «Чернігівкіно» підпорядковане Чернігівській обласній раді.

Цікаво, що в минулі роки фестиваль Docudays UA безперешкодно показував в регіонах фільми про корупцію й диктатуру в Росії – «Правосуддя для Сергія» (режисери Ганс Германс, Мартін Маат, Нідерланди), «Любіть мене, будь ласка» (режисер Валерій Балаян) та інші.

Щоправда, у 2013 році в деяких містах представники влади всіляко намагалися не допустити покази фільму «Межигір’я» (режисер Володимир Тихий) із циклу «Відкритий доступ»…

Які мотиви спонукали чиновників Чернігова сьогодні скасувати показ фільму «Путінські ігри»? – незбагненно. Можливо, любов до Володимира Путіна?...

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль