пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
01.12.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

Крим став вільною економічною зоною

   

Під Федеральним законом «Про розвиток Кримського федерального округу і вільної економічної зони на територіях Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя» президент РФ поставив підпис у суботу, 29 листопада.

Цим правовим актом встановлюються особливості оподаткування в Криму і Севастополі, специфіка здійснення держконтролю, в’їзду, функціонування СЕЗ.

Зокрема, для учасників економічної зони встановлять нульову ставку з податку на прибуток від частки, що зараховується до федерального бюджету (2 процентних пункти з 20%). Термін створення ВЕЗ - 25 років, можливе продовження режиму.

Великі інвестори зможуть користуватися додатковими податковими пільгами і режимом вільної митної зони. Зокрема, мова йде про безмитне ввезення на територію півострова імпортних товарів, а також комплектуючих та обладнання, необхідних для ведення діяльності. Інвестори отримають право постачати свою продукцію на російські ринки, а також експортувати її в інші країни, в тому числі в держави Митного союзу.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль