увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 25.09.2016 08:27
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingГрупи з припинення вогню запрацюють у трьох містах зони АТО

03.12.14 | Яна Смелянская

 
Спільні групи з припинення вогню працюватимуть у Дебальцевому, Луганську та Донецьку, повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

"Найближчим часом крім постійно діючої робочої групи, яка дислокується у Дебальцевому, аналогічні групи будуть розгорнуті в Донецьку та Луганську. Ця робота досить делікатна, і ми будемо інформувати про результати. Також інформацію надаватимуть колеги з Міноборони", - повідомив Лисенко.

За його словами, в роботі центру беруть участь представники як збройних сил РФ і України, так і ОБСЄ.

"В даний момент вживаються заходи з вибудовування ефективного механізму, який дозволить зупинити озброєне протистояння. Зокрема, цим займається загальний центр з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін", - додав Лисенко.

Як відомо, раніше українські військові і представники "ЛНР" домовилися про припинення вогню на лінії зіткнення з 5 грудня і про виведення важкої техніки з 6 грудня. В ОБСЄ повідомили, що дане рішення прийнято сторонами за підсумками консультацій в рамках роботи спільного центру з контролю і координації

коментарі

новий коментар