увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 03:14
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ Києві неповнолітні розгромили гральний заклад.

08.12.14 | Яна Смелянская

Про це повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю столичної міліції.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, «до Святошинського районного управління міліції столиці надійшло анонімне повідомлення про функціонування залу ігрових автоматів. За вказаною адресою виїхало керівництво Головного управління міліції столиці та Святошинського районного управління, слідчо-оперативна група».

У приміщенні правоохоронці виявили групу неповнолітніх, всього 60 осіб, які перед цим пошкодили майно, системні блоки та монітори, що знаходилися в залі, поінформували у ВЗГ, зазначивши, «речові докази, якими здійснені ушкодження, вилучені».

Крім цього, вилучено комп'ютерну техніку, а саме: системні блоки персональних комп'ютерів в кількості 30 штук, два з яких - у пошкодженому стані, говориться в повідомленні.

Відомості про це кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). «Зараз проводиться досудове розслідування, в ході якого буде дана правова кваліфікація дій кожного», - додають в міліції.

коментарі

новий коментар