пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
Публікації › Стрічка новин
13.01.2015 | Яніна Смелянська

У школах самопроголошеної ЛНР скасували історію України

   

«З другого семестру замість курсу «Історія України» школяри 7-11 класів вивчатимуть історію Вітчизни». У першому семестрі учні студіювали всесвітню історію, а тепер познайомляться з історією своєї рідної землі, що існувала протягом багатьох століть», - заявила директор науково-методичного центру розвитку освіти самопроголошеної ЛНР Оксана Колеснікова.

За її словами, незалежно від того, яку форму державності має рідний край в даний період часу, знати його історію важливо завжди.

«На жаль, до цього жоден курс історії не давав нам можливості так детально знайомитися з літописанням території, на якій сьогодні існує Луганщина», - пояснила Колесникова.

Авторами програми нового предмету стали вчені Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка та вчителі-практики: «Це - інтегрований курс, за основу якого взято «Мій рідний край - Луганщина». До нього також увійшли матеріали як з історії України, так і з історії Росії. Тому поки рекомендується при вивченні окремих тем користуватися навчальними посібниками усіх трьох курсів».

Торкаючись проблеми із забезпеченням навчальними матеріалами, вона повідомила, що "зараз друковані підручники та методичні посібники прибувають в республіку тільки в якості гуманітарної допомоги з Російської Федерації".

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль