пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
17.01.2015 | Андрій Діденко
Катування та жорстоке поводження

Голодування довічно ув’язненого М. Суслова в Бердичівській ВК № 70

   

16 січня 2015 року відбувся візит без попередження до Бердичівської виправної колонії № 70 (Житомирська область), який здійснили представники Харківської правозахисної групи.

Зокрема під час візиту з’ясовано, що засуджений до довічного позбавлення волі Мераб Отарович Суслов на той момент вже п’яту добу не вживав їжі, оголосивши безстрокове голодування, причина якого, з погляду М. Суслова, – системні порушення прав людини в закладах позбавлення волі.

Звернення засудженого М. Суслова до голови Державної пенітенціарної служби:

Нагадаємо, що Мераб Суслов засуджений до довічного позбавлення волі за сумнівним судовим рішенням, бо аналіз матеріалів кримінальної справи по обвинуваченню Суслова свідчить про чисельні порушення як в ході досудового, так і судового слідства. Горезвісний по справі «васильківських терористів» суддя Бурбела ухвалив рішення та зробив судовий процес закритим, потім із процесу були видалені троє захисників підсудного, і нарешті суд видалив з зали суду самого підсудного – до закінчення судового розгляду справи: без останнього слова, без участі в дебатах, без можливості надавати суду аргументи на свою користь.

Нам стало відомо, що сьогодні, на шостий день, Суслов голодування припинив, повіривши обіцянці нового начальника Житомирського обласного управління ДПтСУ В. А. Поліщука, що порушення прав Суслова будуть припинені.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль