увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 01.10.2016 20:12
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ Харківській області вводять додаткові заходи безпеки в місцях масового скупчення людей

26.01.15 | Яніна Смелянська

Рішення було прийнято в неділю на нараді оперативного штабу під головуванням голови ХОДА Ігоря Балути, повідомляє прес-центр Харківської облдержадміністрації.
"У ході наради були визначені додаткові заходи безпеки в місцях масового скупчення населення, таких як мережі супермаркетів, ринки і культурно-розважальні центри. Також вирішено встановити додаткові засоби відеоспостереження в цих місцях", - йдеться в повідомленні прес-служби ХОДА.
В інформації зазначається, що підрозділи МВС і охоронні структури Південної залізниці взяли під охорону залізничні станції та колії, вузлові розв'язки та мости. Крім того, триває робота з волонтерськими та благодійними організаціями по збору і відправки гуманітарного вантажу в місто Дебальцеве (Донецька обл.). У Харкові і райцентрах області введено режим посиленого патрулювання.
У ході наради також було прийнято рішення провести виїзне засідання в г.Волчанск (Вовчанський район Харківської області межує з Бєлгородською областю РФ) із запрошенням керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, ділових кіл з питань підвищення обороноздатності області.

коментарі

новий коментар