пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
Публікації › Стрічка новин
26.01.2015 | Яніна Смелянська

Добровольчі батальйони "ОУН" і "Правий сектор" просять державу надати їм зброю

   

"Нам потрібна зброя. Зараз у нас стрільців більше, ніж ми можемо озброїти. Буває таке, що на місці дислокації і безпосередньо на передовій у нас не вистачає стрільців, а ми не можемо їх туди відправити без автомата, з одним автоматом на двох, а таке було вже, але цю практику ми припинили ", - повідомив він.

Кохановський зазначив, що для отримання зброї необхідно легалізувати батальйон у складі Міністерства оборони. "Я не бачу, де той механізм, щоб добровольці легалізувалися в Збройних Силах України. Відповідно, ми не можемо повноцінно воювати", - додав Н.Кохановскій.

Командир "ОУН" розповів, що в даний час в добровольчих батальйонах достатню кількість бажаючих йти на фронт. "У батальйон є певна черга, але ми не можемо їх відправити, бо не вистачає зброї", - підкреслив спікер.

Командир рейдової групи добровольчого українського корпусу "Правого Сектора" Панас також зазначив, що у добровольчих батальйонів дуже мало зброї і воно тільки трофейне.

"Ми просимо, щоб в цей складний час влада видала нам зброю ... У нас стоїть черга з добровольців, які хочуть воювати, але немає зброї", - сказав він.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль