увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 29.09.2016 02:55
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingШахтарі вийшли на мітинг під Кабмін

28.01.15 | Яніна Смелянська

Шахтарі вимагають від уряду і президента повернути державну підтримку вугільної промисловості, яку скасували за рішенням парламенту.

«Також вимагаємо обов’язкового встановлення ціни не менше 1250 грн на вугілля, а на сьогодні це 840 грн», - розповів народний депутат (позафракційний), екс-міністр охорони здоров’я Олег Мусій.

За його словами, шахтарі вимагають повернення боргів ДТЕК і коррелирующего коефіцієнта зростання ціни на вугілля разом із зростанням ціни на електроенергію.

«Все шахтарі до цього (закупівлю вугілля в ПАР) ставляться вкрай негативно. Держава знаходить і за тими цінами купує звідти, замість того щоб своїх людей забезпечити робочими місцями. Це явно комусь вигідно», - заявив голова Дзержинської комітету профспілки вугільників Василь Щербань.

Він нагадав, що раніше вугілля марки "А" в Україні вистачало, щоб забезпечити потреби, а зараз «він різко кудись пропав».

За його словами, чиновникам вигідно, щоб Україні не підходило вугілля іншої марки: «Чомусь кажуть, марка не підходить. Раніше підходила, а сьогодні вже не підходить. Значить, звідти привозити вигідно».

Щербань упевнений, що «в Україні достатньо запасів для забезпечення її потреб».

коментарі
25.07.16 | Rolandc Harcker
I visit this blog first time and inspire by this good stuff work. Incredible post keeps up posting such great information. You can use this best essay writing service for any kind of academic writing work.

новий коментар