увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 01.10.2016 16:52
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingНАТО має бути готове до російської агресії

28.01.15 | Яніна Смелянська

Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд закликала країни НАТО дотримуватися єдиного політичного курсу щодо ситуації в Україні. Про це вона сказала, виступаючи в аналітичному центрі Brooking у Вашингтоні.

За словами Нуланд, всі члени Альянсу повинні внести свій внесок у створення нових сил швидкого реагування НАТО, що дозволить оперативніше відповідати на виклики в зонах конфліктів. Політик пояснила, що НАТО - оборонний союз, чиє завдання, насамперед, полягає в стримуванні агресії, але "якщо це не вдасться, ми повинні бути напоготові".

Нуланд переконана, що необхідно якомога швидше організувати центри оперативного командування Альянсу на територіях шести сусідніх держав.

Говорячи про ескалацію насильства на Донбасі, Нуланд заявила, що "українська боротьба за свободу - це і наша боротьба також".

Говорячи про санкції Заходу проти РФ, чиновник запевнила, що вони зорієнтовані не проти пересічних громадян Росії, а мають на меті змінити політику Путіна.

Американський генерал Джон Кін вчора заявив, що російську агресію в Україні необхідно негайно припинити, інакше вона почне наступ на балтійські країни НАТО.

коментарі

новий коментар