увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 25.09.2016 11:51
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingГолова парламенту зобов’язав нардепів оприлюднити списки своїх помічників

30.01.15 | Юрій Чумак

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав розпорядження, згідно з яким депутати зобов’язані оприлюднити списки своїх помічників-консультанців. А також запроваджено інші заходи, покликані забезпечити більшу відкритість та публічність роботи законодавчого органу України.

Про це спікер повідомив на своїй сторінці в Facebook:

«Я підписав розпорядження згідно з яким депутати мають оприлюднити декларації про доходи, а також щомісячно оприлюднювати списки свої помічників. Вся ця інформація має бути опублікована на сайті Верховної Ради та на Інтернет-сторінках депутатів. Це одне з тих питань відкритості роботи парламенту, яке давно вже піднімається.

Окрім того, ми робимо прозорою роботу парламентських комітетів. Віднині, протокол та стенограма засідання кожного комітету Верховної Ради мають бути оприлюднені на сайті парламенту. Встановлений термін – до п’яти робочих днів з дня проведення засідання. Прийняті комітетом акти – упродовж трьох робочих днів з дня підписання. А розклад засідань комітету має бути оприлюднений на два тижні наперед.

Вважаю, що парламент має починати реформи з себе».

Нагадаємо, нещодавно представники Чугуївської правозахисної групи змусили апарат Верховної Ради відповісти на «одне з тих питань відкритості роботи парламенту, яке давно вже піднімається»: домоглися отримання інформації про те, хто працює помічниками-консультантами нардепів від Харківщини.

дивись також:
Громадськість має право знати, на що і як витрачаються бюджетні кошти
Помічники нардепів не є секретними агентами
Апаратні таємниці
Начальника «Житлокомунсервісу» суд оштрафував за ненадання інформації
Сподівання на розуміння не виправдалися
Щоб чиновники не «морозилися»

коментарі

новий коментар