пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
30.01.2015 | Юрій Чумак

Голова парламенту зобов’язав нардепів оприлюднити списки своїх помічників

   

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав розпорядження, згідно з яким депутати зобов’язані оприлюднити списки своїх помічників-консультанців. А також запроваджено інші заходи, покликані забезпечити більшу відкритість та публічність роботи законодавчого органу України.

Про це спікер повідомив на своїй сторінці в Facebook:

«Я підписав розпорядження згідно з яким депутати мають оприлюднити декларації про доходи, а також щомісячно оприлюднювати списки свої помічників. Вся ця інформація має бути опублікована на сайті Верховної Ради та на Інтернет-сторінках депутатів. Це одне з тих питань відкритості роботи парламенту, яке давно вже піднімається.

Окрім того, ми робимо прозорою роботу парламентських комітетів. Віднині, протокол та стенограма засідання кожного комітету Верховної Ради мають бути оприлюднені на сайті парламенту. Встановлений термін – до п’яти робочих днів з дня проведення засідання. Прийняті комітетом акти – упродовж трьох робочих днів з дня підписання. А розклад засідань комітету має бути оприлюднений на два тижні наперед.

Вважаю, що парламент має починати реформи з себе».

Нагадаємо, нещодавно представники Чугуївської правозахисної групи змусили апарат Верховної Ради відповісти на «одне з тих питань відкритості роботи парламенту, яке давно вже піднімається»: домоглися отримання інформації про те, хто працює помічниками-консультантами нардепів від Харківщини.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль