увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 15:10
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingПрезидент Порошенко не виключає федералізації

07.02.15 | Яніна Смелянська

Президент Петро Порошенко заявляє, що питання федеративного устрою держави або автономії окремих регіонів можуть зважитися тільки на референдумі. Про це він сказав журналістам у рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки.
"Питання автономії - це питання змін до Конституції. І, звичайно, воно вимагатиме іншої моделі обговорення, включаючи референдум", - сказав Порошенко.
"Я готовий будь-яке питання сьогодні поставити на референдум: питання федералізації я готовий поставити на референдум, і я знаю результати, питання державної мови я готовий поставити на референдум - і я знаю результати. Питання автономії включається в питання федералізації", - підкреслив Порошенко.
У той же час він відзначив: "Не можна гратися з Конституцією, є абсолютно чітка процедура. Це не рішення парламенту і не уряду - це рішення українського народу"
Раніше Порошенко заявив, що Україна готова в будь-який час підтримати режим припинення вогню на Донбасі, але тільки в контексті реалізації мінських домовленостей.
Як відомо, раніше президент Франції Франсуа Олланд запропонував надати східним регіонам України більше автономії і розширити демілітаризовану зону.
Нагадаємо, Порошенко неодноразово заявляв, що Україна федеративною не буде, а залишиться унітарною державою.

коментарі

новий коментар