пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.02.2015 | Яніна Смелянська
Право на справедливий суд

Захисники льотчиці Савченко подали до Європейського суду з прав людини заяву про застосування невідкладних заходів

   

Захист незаконно заарештованої російською владою української льотчиці і нардепа від "Батьківщини" Надії Савченко подав до Європейського суду з прав людини Заяву про застосування невідкладних заходів у зв’язку з погрозами її життя.

Копію документа на своїй сторінці в Facebook виклав один з її адвокатів Марк Фейгін.

У документі йдеться про те, що захист пані Савченко закликає ЄСПЛ згідно з пунктом 39 регламенту суду терміново вжити заходів у зв’язку з наявною загрозою її життю та здоров’ю.

Фейгін раніше відзначив, що Кремль задіяв всі можливі важелі зі знищення кампанії підтримки Савченко. У вівторок, 10 лютого, відбудеться суд по продовженню арешту Савченко.

Депутат Європейського парламенту від Литви Пятрас Ауштрявічюс оголосив голодування 4 лютого. Він вимагає звільнити ув’язнену в Росії Савченко. До акції приєдналися ще сім депутатів Європарламенту. Стан української льотчиці Надії Савченко, яка зараз перебуває в медсанчастині СІЗО "Матроська тиша", погіршується. Савченко оголосила голодування 15 грудня 2014 року. Пізніше вона заявила, що припинить його тільки після звільнення і повернення в Україну.

                                                                 


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль