увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 29.09.2016 14:53
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ бомбосховищах колонії суворого режиму в Чорнухине більше 50 осіб перебувають під постійними обстрілами. Потрібна термінова евакуація

16.02.15 | Янніна Смелянська


За інформацією, яка надходить на гарячу лінію ГО «Донбас СОС», стало відомо, що на території колонії с / р №23 (Чорнухине) Луганської області продовжує залишатися більше 50 чоловік. Це укладені і мирні жителі найближчих повністю зруйнованих будинків.

«Люди сидять у 2 роздільних бомбосховищах, які вони не в змозі покинути через безперервні обстрілів. Вчора в будівлі колонії знову потрапили снаряди - є поранені, як серед ув’язнених, так і серед мирних жителів. У деяких з них - серйозні кровотечі. Запаси продуктів харчування - вичерпані. Люди потребують термінової евакуації, медичної допомоги», - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, Пенітенціарна служба припускає виставити конвой евакуації в напрямку колонії тільки на 17.02-18.02. Таким чином, прирікаючи людей на смерть.

«Стаття 27 Конституції України говорить: «Кожна людина має невід’ємне право на життя». Ми звертаємося до всіх, хто може вплинути на ситуацію! Допоможіть терміново організувати евакуацію. Допоможіть зберегти життя. 17 лютого може бути пізно!», - укладають в організації.

коментарі

новий коментар