пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
16.02.2015 | Янніна Смелянська
Тероризм

У бомбосховищах колонії суворого режиму в Чорнухине більше 50 осіб перебувають під постійними обстрілами. Потрібна термінова евакуація

   


За інформацією, яка надходить на гарячу лінію ГО «Донбас СОС», стало відомо, що на території колонії с / р №23 (Чорнухине) Луганської області продовжує залишатися більше 50 чоловік. Це укладені і мирні жителі найближчих повністю зруйнованих будинків.

«Люди сидять у 2 роздільних бомбосховищах, які вони не в змозі покинути через безперервні обстрілів. Вчора в будівлі колонії знову потрапили снаряди - є поранені, як серед ув’язнених, так і серед мирних жителів. У деяких з них - серйозні кровотечі. Запаси продуктів харчування - вичерпані. Люди потребують термінової евакуації, медичної допомоги», - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, Пенітенціарна служба припускає виставити конвой евакуації в напрямку колонії тільки на 17.02-18.02. Таким чином, прирікаючи людей на смерть.

«Стаття 27 Конституції України говорить: «Кожна людина має невід’ємне право на життя». Ми звертаємося до всіх, хто може вплинути на ситуацію! Допоможіть терміново організувати евакуацію. Допоможіть зберегти життя. 17 лютого може бути пізно!», - укладають в організації.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль