пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
21.02.2015 | Георгій Кобзар
Правоохоронні органи

Харківських міліціонерів звільняють за сепаратизм

   

З органів внутрішніх справ у Харківській області звільнено майже 380 осіб, які «піддалися сепаратистським настроям». Про це повідомив перший заступник начальника ГУМВС України в Харківській області Юрій Гладик.

«Звільнили за цей період всіх, хто піддався сепаратистським настроям і був готовий проміняти прапор рідної держави на сусіда-агресора... Це майже 380 осіб співробітників», – додав Гладик.

При цьому критерії та методику того, яким чином визначали «рівень сепаратизму» серед правоохоронців, він не назвав.

Натомість, Ю. Гладик зазначив, що харківські міліціонери активно беруть участь в АТО: «700 наших працівників виконували завдання в зоні АТО. Наразі 160 співробітників задіяні в обороні Маріуполя, захищають Краматорськ, забезпечують громадський порядок у Слов’янську».

Зараз, за словами Гладика, більше 1800 співробітників харківської міліції задіяні в посиленому патрулюванні, а 120 чоловік несуть службу на 32-х блокпостах на території області.

Одночасно він повідомив, що з квітня 2014 р. за підозрою в сепаратизмі та участі в незаконних збройних формуваннях на Харківщині було затримано більш ніж 800 осіб.

«Зараз стосовно 163-х осіб кримінальні справи скеровані до суду. Але більшість з них обміняні на наших українських захисників, які були захоплені терористами», – пояснив Гладик.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль