увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 29.09.2016 08:03
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingХарківських міліціонерів звільняють за сепаратизм

21.02.15 | Георгій Кобзар

З органів внутрішніх справ у Харківській області звільнено майже 380 осіб, які «піддалися сепаратистським настроям». Про це повідомив перший заступник начальника ГУМВС України в Харківській області Юрій Гладик.

«Звільнили за цей період всіх, хто піддався сепаратистським настроям і був готовий проміняти прапор рідної держави на сусіда-агресора... Це майже 380 осіб співробітників», – додав Гладик.

При цьому критерії та методику того, яким чином визначали «рівень сепаратизму» серед правоохоронців, він не назвав.

Натомість, Ю. Гладик зазначив, що харківські міліціонери активно беруть участь в АТО: «700 наших працівників виконували завдання в зоні АТО. Наразі 160 співробітників задіяні в обороні Маріуполя, захищають Краматорськ, забезпечують громадський порядок у Слов’янську».

Зараз, за словами Гладика, більше 1800 співробітників харківської міліції задіяні в посиленому патрулюванні, а 120 чоловік несуть службу на 32-х блокпостах на території області.

Одночасно він повідомив, що з квітня 2014 р. за підозрою в сепаратизмі та участі в незаконних збройних формуваннях на Харківщині було затримано більш ніж 800 осіб.

«Зараз стосовно 163-х осіб кримінальні справи скеровані до суду. Але більшість з них обміняні на наших українських захисників, які були захоплені терористами», – пояснив Гладик.

дивись також:
«За непатриотизм»
Справу полковника міліції, за вказівкою якого розганяли харківських євромайданівців, передано до суду
«Тітушки» в Харкові атакують Євромайдан
У Харкові «тітушки» увірвалися до «Книгарні Є». Звісно, не для того, щоб почитати
У Харкові порізали співорганізатора Євромайдану

коментарі

новий коментар