увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 28.09.2016 16:37
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ Луганській області пропали два іноземця

05.03.15 | Яніна Смелянська

Поблизу Станиці Луганської, з боку Сіверського Дінця, яка знаходиться під контролем самопроголошеної ЛНР зникли двоє громадян Іраку - чоловіки 35 і 37 років. Про це повідомляється на офіційному сайті губернатора Луганської області Геннадія Москаля.

Повідомляється, що обидва іноземця навчалися в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля, який був евакуйований в Сєвєродонецьк. 1 березня іноземці виїхали на таксі з Луганська у бік Станиці Луганської, щоб потрапити на контрольовану Україні територію. Мобільний зв’язок з ними обірвався, коли вони доїхали до крайнього блокпоста самопроголошеної ЛНР. Про зникнення іракців в міліцію заявив їхній товариш (також громадянин Іраку), що проживає в Сєвєродонецьку, який і повинен був зустріти їх.

«Офіційно пункт пропуску на лінії розмежування вогню у Станиці Луганській закритий, проте деякі громадяни намагаються перетнути його. Такі неофіційні домовленості і призводять до непередбачуваних наслідків. За фактом зникнення іноземців відкрито кримінальне провадження», - йдеться в повідомленні

коментарі

новий коментар