увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 30.09.2016 02:53
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingДо Савченко не пускають українських медиків

13.03.15 | Яніна Смелянська

Про це повідомили у прес-службі ДУС з посиланням на заступника головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні "Феофанія" Андрія Строканя.

Медики досі не змогли оглянути Савченко. Українських медиків, які прилетіли до ув’язненої в Росії льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, попри всі домовленості не пускають оглянути хвору.

"Поки що до нас ніхто не вийшов, і чи попадемо ми до Надії Савченко – невідомо", - наголосив Андрій Строкань і додав, що делегація прилетіла до Москви ще зранку, проте й досі стоїть під СІЗО.

У прес-службі також зазначили, що серед українських лікарів, які мають оглянути Надію - головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гастроентерологія", професор Наталія Харченко, заступник головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні "Феофанія", лікар анестезіолог-реаніматолог Андрій Строкань та завідувач кафедри неврології Національного медуніверситету ім. О.О.Богомольця, невропатолог, професор Лариса Соколова.

Нагадаємо, у четвер адвокат ув’язненої льотчиці повідомив, що російська влада дала дозвіл на огляд Савченко українськими медиками.

коментарі

новий коментар