пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
17.03.2015 | Яніна Смелянська
Хроніка

Оприлюднено проект меж частини Донбасу з особливим статусом. Перелік містить населені пункти із зазначенням географічних координат.

   

В додатку міститься перелік найменувань населених пунктів, що належать і не належать до окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

Крім населених пунктів, у переліку з 85 найменувань названі залізничні станції, роз’їзди, перехрестя доріг із зазначенням географічних координат. Як сказано в пояснювальній записці до проекту постанови, це певна лінія з прив’язкою до місцевості, розроблена на підставі Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року.

У преамбулі проекту постанови зазначено, що документ приймається Радою "з метою реалізації Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і Мінського "Комплексу заходів" від 12 лютого 2015 року, резолюції Ради Безпеки ООН від 17 лютого 2015 № 2202, відповідно до статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

 


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль