пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
06.05.2015 | Георгій Кобзар
Громадянське суспільство

Чугуївські правозахисники підтримали українських військових

   

70 років тому держави Антигитлерівської коаліції домоглися перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. Здавалося, що після жахіть кривавої бійні, яка забрала життя десятків мільйонів, людство вже більше ніколи не повернеться до намагань захопити території інших країн задля здійснення божевільних мрій про світове чи регіональне панування. На жаль, здавалося…

Сьогодні Україна та українці вимушені захищатися. Зі зброєю в руках. Але й ті, хто захищає Вітчизну, мають потребу у правовому захисті та юридичній допомозі.

Тому на базі Чугуївської правозахисної групи створено Центр правового захисту прав учасників АТО. Центр надає безоплатні юридичні консультації військовослужбовцям та членам їх сімей, і працює за підтримки Сумського обласного комітету молодіжних організацій в рамках проекту «Школа громадської активності», адже саме зараз від активної позиції кожного залежить майбутнє країни.

Наразі фахівці Центру працюють над збором інформації про проблемні питання, з якими стикаються військові та мобілізовані.

А напередодні 70-річчя Перемоги, 6 травня 2015 року координатор Центру, член Харківської правозахисної групи Юрій Чумак завітав до Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату та презентував стенд правової інформації й правові пам’ятки для учасників АТО та мобілізованих.

Заступник військового комісара майор Володимир Хубежов подякував правозахисникам за надану допомогу та висловив упевненість у тому, що відтепер чугуївські військовослужбовці будуть озброєні ще краще – оскільки матимуть не тільки зброю, але й правові знання.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль