пошук  
версія для друку
15.05.2015 | Яніна Смелянська

У Криму окупанти дали учаснику Майдану чотири роки в’язниці

   

Суд визнав активіста винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень співробітнику "Беркута" під час масових акцій в Києві в лютому 2014 року.

При цьому так звана "прокурор" Криму Наталія Поклонська просила призначити Костенко покарання у вигляді чотирьох років і трьох місяців позбавлення волі і штрафу в розмірі 80 тисяч рублів.

Як стверджувало "звинувачення", Костенко кинув камінь у співробітника кримського "Беркута" 18 лютого 2014 року в Маріїнському парку, біля будівлі Верховної Ради.

Сам обвинувачений своєї провини не визнав.

Раніше Поклонська розповідала, що Костенко був затриманий на території окупованого Криму. Було порушено кримінальну справу, в якій "постраждалими" були названі близько 50 співробітників правоохоронних органів.

Нагадаємо, кримчани Олександр Костенко і Станіслав Краснов вперше опинилися в центрі уваги преси ще у вересні 2013 року, коли були співробітниками міліції Сімферополя. Вони приїхали до Києва і провели прес-конференцію, розповівши, що міліцейське керівництво переслідує їх за відмову «зам’яти» кримінальну справу про продаж в Москву в сексуальне рабство двох дівчат з Криму. Влада проігнорували публічну заяву молодих міліціонерів, і тим довелося піти зі служби.

Далі, Олександр та Станіслав залишилися в Києві та брали активну участь у подіях на Майдані. Коли почалася війна на Донбасі, Краснов створив батальйон «Крим». Костенко став волонтером, очолював створений ним благодійний фонд «Український Крим. Повернення». А в листопаді минулого року Олександр несподівано зник ... Довгий час батьки і друзі не знали, що з ним. І лише недавно з’ясувалося - Олександр у кримській в’язниці: в окупованому Сімферополі суд виніс рішення про його арешт

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль