увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 23:38
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingМосква «розчарована» турецькою оцінкою ситуації в Криму

21.06.15 | Сергій Григор’єв

Міністерство закордонних справ Російської Федерації заявило, що Москва розчарована негативною оцінкою, яку дав Мехмет Ускюль – глава неофіційної турецької делегації, після поїздки до Криму.

«Розчарована» заява МЗС РФ опублікована прес-службою відомства в п’ятницю, 19 червня.

Як повідомляється, Анкара за погодженням з Москвою в квітні цього року направила до Криму делегацію, що складалася з відставних політиків, науковців та представників громадських організацій – «для отримання з перших рук відомостей про становище кримських татар, для того, щоб усунути причину занепокоєння і стурбованість щодо них».

Але дане після поїздки інтерв’ю Мехмета Ускюля турецькому агентству «Анадолу Ажанси» дуже не сподобалось Кремлю.

«Висловлені головою делегації оцінки не можуть не викликати жалю і розчарування. Акцент зроблений виключно на негативних аспектах, які не відповідають дійсності і що ґрунтуються на інформації, отриманої з приватних розмов з особами, які навряд чи можуть представляти думку більшості кримських татар», – сказано в коментарі Департаменту інформації та друку МЗС РФ.

У Москві були вкрай здивовані, що, побувавши на півострові, члени делегації «так і не змогли побачити нічого позитивного, хоча для них була підготовлена насичена програма контактів як з офіційною владою Республіки Крим, так і з представниками громадських організацій, релігійних структур, простими жителями півострова».

Вочевидь, організовані так званою «владою Республіки Крим» «прості жителі півострова» не змогли переконати членів турецької делегації в тому, що у кримських татар в умовах російської окупації відбулися покращення.

Багатовіковий досвід самодержавного окозамилювання та будівництва «потьомкінських сіл» не спрацював щодо гостей з Туреччини, які приїжджали не для того, щоб почути переможні реляції від прокремлівських «громадських організацій», а задля того, щоб побачити реальну картину. І вона членам турецької делегації не сподобалася, скільки б після цього не волали російські «дипломати».

дивись також:
Звернення учасників ініціативи «21 листопада» щодо річниці депортації кримських татар
Кримські татари: не допустіть нашого знищення!
Кримські татари – корінний народ Криму та України
Чубаров: окупаційна «влада» почала репресії, щоб залякати кримських татар
Джемілєва не пустили до «зони російської демократії»
«У Криму зараз диктатура криміналітету і бомжів»
ОБСЄ фіксує порушення прав людини в Криму
Крым: Нападения и похищения со стороны представителей незаконных формирований

коментарі

новий коментар