пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.07.2015 | Яніна Смелянська
Право на справедливий суд

У Росії втратили заарештовану Савченко: омбудсмен вимагає знайти

   

Уповноважений з прав людини в Росії Елла Памфілова звернулася в Генпрокуратуру і Федеральну службу виконання покарань з проханням надати їй інформацію про місцезнаходження заарештованої в РФ української льотчиці, нардепа Надії Савченко.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті російського омбудсмена.

"23 липня уповноважений з прав людини в Росії Елла Памфілова направила офіційні запити в Генеральну прокуратуру і Федеральну службу виконання покарань з вимогою оперативно надати інформацію про місцезнаходження Надії Савченко", - йдеться в повідомленні.

"У зв’язку із затримкою отриманням достовірної інформації про місцезнаходження Надії Савченко вимагаю оперативно надати всі необхідні дані з цього приводу".

Як відомо, з липня 2014 року Савченко знаходиться в Росії під арештом за звинуваченням у пособництві вбивству російських журналістів в Луганській області.

17 липня стало відомо, що Савченко етаповано з московського СІЗО в Ростовську область. Адвокат Марк Фейгін заявляв, що його підзахисна доставлена в один із СІЗО Ростова-на-Дону.

Донецький міськсуд Ростовської області призначив дату попереднього засідання у кримінальній справі Савченко на 30 липня.

22 липня, адвокат Савченко Марк Фейгін заявив, що її захист як і раніше точно не знає, де вона знаходиться.

"Влада РФ" може грати в мовчанку "до 27 числа," - зазначив Фейгін.

"Із учорашнього дня новин про місцезнаходження Надії Савченко немає. І ми не знаємо в точності, де вона", - цитують журналісти слова захисника українки.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль