увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 06:45
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingЗа торгівлю людьми – умовні терміни

30.07.15 | Юрій Нужний

До умовних строків засуджено членів злочинної групи, яка організувала канал нелегальної міграції до Росії.

Як повідомляє прес-центр СБУ, на Харківщині Службою безпеки України викрито діяльність злочинної групи, яка організувала канал нелегальної міграції до Росії вихідців з країн СНД.

Виявлено, що ватажок злочинного угруповання неодноразово отримував з Москви замовлення на незаконне переправлення «нелегальних мігрантів» до Росії. Зловмисники організовували перетин нелегалами державного кордону на територію Бєлгородської області РФ поза межами встановлених пунктів пропуску.

В ході розслідування встановлено, що у протиправній діяльності брав участь колишній прикордонник, який забезпечував мігрантів підробленими документами. «Послугу» з незаконного переправлення через державний кордон кримінальники оцінювали в середньому від 1,5 до 2 тисяч доларів США.

Наприкінці минулого року співробітники СБУ спільно з військовослужбовцями Харківського прикордонного загону затримали «на гарячому» всіх членів злочинного угруповання.

Вироком Золочівського районного суду Харківської області виявився доволі м’яким: двох активних учасників групи визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене організованою групою), що карається позбавленням волі на строк від 7 до 9 років). А ще одного члена злочинної групи – колишнього прикордонника – суд визнав винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених не тільки ч. 3 ст. 332, але й ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України, за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років.

Зловмисників засуджено до різних термінів позбавлення волі, втім – з випробувальним терміном, тобто – умовно. Отже, черговий раз вітчизняна Феміда продемонструвала свою надмірну м’якість та поблажливість до ганебного явища сучасної торгівлі людьми.

дивись також:
Правовий аналіз судової практики за ст. 149 КК України протягом 2011-2012 років
Лагерь труда без отдыха
Торгівля людьми: проблемну ситуацію слід не перекручувати, а вирішувати
Майбутню програму з протидії торгівлі людьми опрацьовує робоча група
На Харківщині розробляють програму з протидії торгівлі людьми
На Харківщині будуть навчати, як торгівлю людьми попереджати

коментарі

новий коментар