пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
05.08.2015 | Георгій Кобзар
Правоохоронні органи

В Україні узаконена національна поліція

   

Як повідомляє офіційне Інтернет-представництво Президента України, П. Порошенко в присутності міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та нових патрульних поліцейських підписав Закон України «Про національну поліцію».

«Сьогоднішній день увійде в історію України як день, коли узаконена національна поліція України», – зазначив глава держави і додав, що «зміни в країні міцно асоціюються з українською поліцією».

При цьому Президент позитивно відзначив високий моральний рівень і дбайливе та поважливе ставлення до громадян з боку нової поліції та наголосив на важливості залучення до особового складу патрульної служби «не лише чоловіків, а й жінок у формі, які демонструють, що тренування та вишкіл були недаремні».

Петро Порошенко поділився з присутніми своїми висновками щодо впровадження ідей по реформуванню правоохоронних органів і створенню цього нового підрозділу: «Багатьом здавалося, що ті традиції, які були в міліції – хабарництво, яке, в першу чергу асоціювалося з ДАЇ, слідчими, управлінням по боротьбі з організованою злочинністю, не вдасться змінити. І тільки ви, своєю роботою, продемонстрували, що це можна зробити наполегливою працею».

Глава держави висловив переконання, що позитивний досвід започаткування нового підрозділу патрульної поліції в Києві буде розповсюджено в інших містах: «Нам треба зробити, щоб якомога швидше зміни відбувалися не лише в законі, а й були імплементовані на теренах України».


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль