пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.09.2015 | Георгій Кобзар
Оголошення

У Харкові – інформаційна зустріч за Програмою малих грантів ПРООН, що спрямована на підтримку підприємництва серед ВПО

   

Програма розвитку ООН за підтримки Уряду Японії започаткувала програму малих грантів для розвитку підприємницької діяльності серед внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донецької та Луганської областей. Перший раунд конкурсу на отримання грантів вже оголошено.

9 вересня 2015 року в Харкові за адресою: пл. Свободи, 5, Держпром, 2- й під’їзд, 2-й поверх, зал засідань, з 11.00 до 12.30 відбудеться інформаційна сесія, під час якої будуть презентовані умові участі і процедура проведення конкурсу малих грантів.

У Харківській області брати участь у конкурсі на отримання грантів можуть внутрішньо переміщені особи. Фінансування буде надаватися для відкриття, відновлення та розширення підприємницької діяльності. Максимально можлива сума гранту – 225 тис грн. Прийом заявок завершується 25 вересня 2015 року. Також передбачено оголошення ще двох раундів конкурсу.

З питань участі в інформаційній сесії у Харкові звертайтеся до пана Юрія Чумака, регіонального представника адміністратора грантової програми: [email protected]

Довідка «ПЛ»: Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності.

Програму малих грантів для започаткування або відновлення підприємницької діяльності адмініструє благодійний фонд  «Творчий центр ТЦК» у партнерстві з Благодійним фондом «Горєніє» та Всеукраїнською організація зі справ вимушених переселенців.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль