пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
01.10.2015 | медіа-група ХПГ
Оголошення

11-й україно-німецький Форум «Права людини в умовах воєнного конфлікту та реформи в секторі юстиції»

   

 

Шановні колеги!

«Київський діалог», «Європейський обмін», ГО «Харківська правозахисна група» проводять 12-13 жовтня 2015 року 11-й україно-німецький Форум «Права людини в умовах воєнного конфлікту та реформи в секторі юстиції» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», фонду К. Аденауера, фонду Г. Бьолля, фонду Ф. Наумана та Шведської агенції міжнародного розвитку та співробітництва (SІDA). У ньому візьмуть участь українські та німецькі експерти, політики та активісти правозахисту. Попередній проект програми додається.

Форум проходитиме в «Президент-Готелі» в м. Києві (вул. Госпітальна, 12), початок реєстрації о 14-30. Для учасників Форуму, які приїдуть з інших регіонів України, передбачене поселення в готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4) зранку 12 жовтня. Організатори відшкодовують витрати на проїзд (автобус, експрес, купейний швидкого поїзду).

Ми також пропонуємо додатково провести в готелі «Русь» публічну дискусію «Проблеми прав людини та сучасна державна політика в Україні» з 9.30 до 14.00. Після цього в готелі «Русь» буде обід для учасників, а з 14.30 в Президент-готелі починається реєстрація Форуму.

Просимо зареєструватися учасників дискусії та Форуму за адресою [email protected] до 6 жовтня. Реєстраційна картка додається. Просимо не відкладати реєстрацію: кількість місць обмежена.

З повагою,
Євген Захаров


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль