увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 15:16
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingГромадські активісти організували екскурсії для вимушених переселенців Луганщини

03.12.15 | Максим Данильченко | ІРЦ «ПравовийПростір»

Коаліція для захисту прав вимушених переселенців на Луганщині діє. Вже відбулись перші заходи. 21 листопада в рамках роботи Центру допомоги та консультацій для ВПО, який створено за ініціативи Громадської організації «Суспільна служба правової допомоги» організовано дві екскурсії для вимушених переселенців до Святогорська.

У межах екскурсії учасники відвідали Святогорську лавру, природні пам’ятки міста, почули про історію цього краю та його традиції, познайомились ближче між собою. Загалому заходах взяли участь 20 переселенців.

Екскурсії історичними пам’ятками міст Донбасу є одним з напрямків роботи Центру допомоги та консультацій для ВПО у м.Рубіжне, діяльність якого спрямована на адаптацію вимушених переселенців та їх інтеграцію у життя місцевих громад. У наступному місяці організатори планують провести ще серію екскурсій історичними місцями.

Записатись на екскурсію можна в офісі Центру допомоги ВПО в м.Рубіжне за адресою - вул. Менделєєва 12, кімната 7.

Нагадаємо, що 10 листопада на Луганщині створено коаліцію «На захисті прав внутрішньо -переміщених осіб», у яку увійшли громадські активісти, волонтери, представники місцевого бізнесу та влади. У планах членів коаліці їпроведення екскурсій для вимушених переселенців по історичним місцям Луганщини, створення психотерпевтичних груп для психологічної підтримки ВПО, розробка програми адаптації переселенців у нових громадах.

коментарі

новий коментар