увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 18:42
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingЗнайте свої права, відстоюйте їх і пам’ятайте!

14.12.15 | Яніна Смелянська

Р. Кеннеді казав: «Щоразу, коли людина відстоює ідеал або своїм вчинком полегшує долю інших, або виступає проти несправедливості, вона породжує малесеньку хвильку надії, і, перетинаючись одна з одною, ці хвильки, що надходять від мільйонів окремих центрів завзяття і хоробрості, зливаються у потік, що здатен змести найміцніші стіни гноблення і протидії».

У п’ятницю, 11 грудня, в Медіа центр «Время»/«АВЄК» відбувся семінар з прав людини, присвячений Всесвітньому Дню з прав людини, організований міжнародною організацією ELSA.

Організатори заходу запросили до участі та виступу для аудіторії студентів юридичних ВУЗів правовового експерта Харківської правозахисної групи Олену Ащенко. Наша колега люб’язно розповіла юним слухачам про досвід ведення справ у Європейському суді з прав людини та інших міжнародних органах, навела приклади успішних справ. Особливу увагу, студенти проявили до питань пов’язаних із труднощами, з якими стикаються юристи-правозахисники, представляючи інтереси заявників у справах проти держави.

У заході також в якості спікера виступив Сергій Лукаш, доцент кафедри конституційного права. Він розповів про права людини в системі українського конституціоналізму.

Виступи обох лекторів були надзвичайно інформативними та цікавими. Студенти-учасники заходу приймали дуже активну участь у дискусії та задавали, в свою чергу, багато запитань.

***

ELSA (The European Law Students' Association) – міжнародна, незалежна, неурядова, неприбуткова організація, яка об'єднує студентів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні.

Організація надає ідеальну базу для розвитку навиків, здобуття нових знань і спілкування з студентами права та юристами з усієї Європи.

Сьогодні ELSA є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена у більш ніж 300 правничих факультетах в 42 країнах Європи, членами якої є 38 000 студентів та молодих юристів.

ELSA має спеціальний статус в кількох міжнародних організаціях:

- Cпеціальний консультативний статус у Економічній і Соціальній Раді (ООН ЕКОСОР);
- Консультативний статус категорії "С" в ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО):
- Консультативний статус Комісії ООН з міжнародного торгового права (ЮНСІТРАЛ);
- Статус учасника у Раді Європі;
-Статус спостерігача у Всесвітній організації інтелектуальної власності;
-Договір про співпрацю з Комісаром ООН з прав біженців;
- Бенефіціарій грантів Європейської Комісії.

коментарі

новий коментар