увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 04:59
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingДитячі мультфільми, що спонукають до мрій

23.12.15 | Анастасія Шапошнікова

22 грудня Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна у м. Чугуєві долучився до когорти тих, хто дарує передноворічне тепло та позитивні емоції – у Художній галереї пройшов показ анімаційних фільмів в рамках Міжнародного благодійного фестивалю мультфільмів «Муля».

Ці добрі та яскраві мультики були створені дітлахами для дітлахів, щоб підіймати настрій, спонукати до мрій. Тому невипадково на показ до музею було запрошено дітей, батьки яких наразі захищають нашу Батьківщину у зоні проведення АТО.

Витвори юних талантів також спонукали і нас – працівників музею – до творчих пошуків, через це одним мультпоказом не обмежилося: спочатку керівник кіношколи «Cinema School» провела з маленькими відвідувачами-глядачами майстер-клас з пластилінової анімації, а наприкінці учні побачили вже змонтований мультфільм; музейники запропонували виготовити ялинкові прикраси і розмістити їх на «галерейній» ялинці; створили символічну ялинку єдності і взаєморозуміння з кольорових відбитків дитячих долоньок; організували вікторину, яка визначила найуважніших глядачів.

І як подобає у передноворічних заходах – кожна дитина полишила музей не тільки з гарним настроєм, а й з приємними подарунками на згадку.

Об’єднав фестиваль «Муля» не лише глядачів, а й нас – організаторів, бо знайшлося багато помічників, які відгукнулися допомогти музею у проведенні показу. Тому окрема подяка: громадським організаціям «Наш вибір» та «Чугуївська правозахисна група», кіношколі «Cinema School» та всім небайдужим чугуївцям.

Погодьтеся, приємно напередодні свят відчути себе трохи чи то Святим Миколаєм, чи то Дідом Морозом, чи то Ноелєм!

дивись також:
Нехудожнє кіно у Художній галереї
На Харьковщине стартует XII Путешествующий фестиваль Docudays UA
Прес-конференція, присвячена відкриттю на Харківщині XIІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA»
XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA стартує 16 жовтня

коментарі

новий коментар