пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.03.2016 | ХПГ-інформ
Політичні переслідування в сучасній Україні

У автівку народного депутата Володимира Парасюка невідомі кинули гранату

   


Вчора, 30 березня 2016 року, пізно ввечері із відомим народним депутатом Володимиром Парасюком стався інцидент. Невідомі кинули вибухівку у бік його машини. Перша інформація про це з’явилася у Facebook Ігоря Луценка. За його ж словами, найімовірніше це була РГД-5.

Сам Парасюк у результаті нападу не постраждав, адже, за його словами, в останній момент, поміняв місце розташування автівки, перегнавши її подалі, замість того аби залишити на звичному місці паркування. . Саме це по суті врятувало його від серозних наслідків.

В сухому залишку пошкоджені лише чотири автомобілі, котрі знаходилися поряд і прийняли весь удар на себе. Нині із ситуацією розбирається поліція, відкрито кримінальне провадження за статтею 112 Кримінального кодексу України – «посягання на життя державного чи громадського діяча». Зазначимо також, що із місця події одразу після того, що сталося втекли кілька невідомих осіб.

Поки що детальної інформації щодо мотивів скоєного зловмисниками немає, зокрема сам Парасюк був досить стриманий в оцінках. Але можна допустити, що замах стався через професійну діяльність депутата.

Адже саме учора Комітет Верховної Ради України з питань закордонних справ  підтримав проект постанови про припинення дипломатичних відносин з Росією. Парасюк, наряду із соратниками, був автором цього законопроекту. Збіг? Сподіваємося, що поліція розбереться і проллє світло.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль