пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
20.04.2016 | медіа група ХПГ
Хроніка

Прес-конференція на тему «Судові рішення по комунальним боргам»

   

20 квітня в Харківському кризовому інформаційному центрі відбулася прес-конференція на тему «Судові рішення по комунальним боргам».

Юристи Харківської правозахисної групи Людмила Клочко та Михайло Гаєвський, а також представник НВР "Правий сектор" Юрій Ліхота розповіли про беззаконня, яке має місце бути в харківських судах при розгляді справ пов’язаних з комунальною сферою.

Юрій Ліхота на прикладі ОСББ "Примерівське" розповів, як мешканці міногоквартірних будинків змушені боротися за свої права.

На думку представників ХПГ, пройшло достатньо часу з моменту, коли борги за оплату комунальних послуг стали предметом судових наказів. Все повинно бути гранично просто: є борги, є судовий наказ, необхідно звернутися до суду із заявою про скасування судового наказу, якщо є підстави для цього. Судовий наказ буде скасований і, якщо комунальні служби наполягають, то справа перейде в позовне провадження. Все просто, якщо суди виконують запропоноване законом. 

На жаль, в Харківську правозахисну групу надходить все більше скарг з приводу судових наказів, все частіше суди не виконують елементарні вимоги закону.

Детальніше про те, що відбувається і що роблять фахівці ХПГ в відео нижче.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль