пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
02.06.2016 | медіа група ХПГ
Хроніка

Луценко пообіцяв депутатам приділити Кернесу "достатньо уваги"

   

Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв "приділити достатньо уваги" місту Харкову і меру Геннадію Кернесу. Про це написав у Facebook депутат Верховної Ради від "Самопомочі" Роман Семенуха.

"Тільки що був разом з колегами Ярославом Маркевичем і Олегом Березюком у Генерального прокурора Юрія Луценка у справах, пов'язаних зі злочинами харківського міського голови і його оточення. Зокрема ще раз проінформував про побиття людей ТІТУШКАМИ 27-го травня в місті Харкові на вулиці Серповій, 4, про розслідування громадськості по компанії "Паркінг +" і її зв'язку з оточенням Медведєва, про фальсифікації на виборах людьми Мусєєва, про інші справи, пов'язаних з багатьма комунальними підприємствами Харкова та багато іншого", - написав Семенуха.

За його словами, Луценко пообіцяв "приділити достатньо уваги" озвученим фактам. "Вирішили, що вже найближчим часом я продублюють попередні депутатські звернення до попередніх генпрокурорів, а також додам нові епізоди", - додав нардеп. Раніше Роман Семенуха написав відкритого листа генеральному прокурору, в якому зажадав від Юрія Луценка зайнятися мером Харкова Геннадієм Кернесом.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль