увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 28.09.2016 13:16
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingІнтернет врятовано – Avaaz.org

09.09.16

Міжнародна мережа Avaaz.org, що займається проведенням глобальних кампаній, повідомила, що, схоже, у семирічній боротьбі проти корпоративних гігантів за врятування Інтернету, одержано перемогу.

У повідомленні йдеться, що команда проекту отримала підтвердження звідусіль – спочатку з США, потім із Бразилії та Індії. Минулого тижня Себаст’єн Соріано, голова органу регулювання Інтернету «ARCEP», високопоставлений чиновник із Франції, який має право вирішального голосу, ще до оголошення закону ЄС про захист Інтернету для півмільярда людей, сказав: «Маю визнати, що деякі з твітів і повідомлень, що я отримав, мене зворушили. Люди просили мене „врятувати Інтернет“ і „зупинити його захоплення корпораціями“… Я хотів відповісти всім».

«Корпорації хотіли зробити Інтернет швидким для найбагатших і повільним для решти. Ми виборювали принцип „мережевого нейтралітету“ – однаковий для геть усіх. Це була битва ґлобального масштабу, що охопила чотири континенти…» – йдеться в повідомленні.

«Телекомунікаційні корпорації активно шукають дірки в законі про мережевий нейтралітет, насилу завойованому. Ми зупинили їх», – заявляє команда Avaaz.org.

Інтернет – колосальний крок уперед у плані можливостей об’єднання людей. Мережева нерівність могла передати всю силу цих можливостей корпораціям – їх сайти завантажувались би швидше й працювали б краще, ніж сайти невеликих організацій, сторінки блоґерів.

Зараз мережевий нейтралітет є стандартом для всього Інтернет-простору.

коментарі

новий коментар