пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
26.09.2016 | Миколай Соболь
Катування та жорстоке поводження

Відбувся щорічний Форум моніторів Національного превентивного механізму

   

20–22 вересня 2016 року в селі Снов’янка Чернігівської області за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувся щорічний Форум моніторів Національного превентивного механізму (НПМ), в якому взяли участь фахівці Харківської правозахисної групи. Організаторами заходу виступили Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Громадська організація «Центр інформації про права людини».

Форум був направлений на підведення проміжних підсумків в діяльності НПМ, обговорення концепцій подальшого розвитку та проблематики діяльності цього органу, підвищення кваліфікації, відзначення найактивніших моніторів НПМ.

Варто зазначити, що Національний превентивний механізм – це створений відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань незалежний орган, до якого входять представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадські монітори, метою якого є моніторинг місць несвободи (виправні колонії, слідчі ізолятори, психіатричні лікарні, геріатричні пансіонати і т. д.) на предмет запобігання застосування тортур і жорстокого поводження та дотримання прав і свобод людини. Детальніше дізнатись про діяльність Національного превентивного механізму можна на його офіційному сайті: www.npm.org.ua.

 


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль