пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
02.08.2017 | медіа група ХПГ
07

"Військовий суд ЛНР" засудив двох громадян України до 12 і 14 років в’язниці за "державну зраду"

755562
   

"28 липня 2017 року "Військовим судом ЛНР" винесено вирок у відношенні громадянина Н., - повідомив представник "генпрокуратури". - Громадянин Н., користуючись соціальними мережами і мессенджерами, поширював в мережі Інтернет негативну інформацію про жителів ЛНР, принижує честь і гідності громадян, намагався розпалити ненависть і ворожнечу по відношенню до російської нації " - йдеться в повідомленні.

"Завдяки принциповій позиції державного обвинувача, вироком Військового суду ЛНР від 28 липня 2017 року громадянину Н. винесено обвинувальний вирок, яким останній засуджений до 14 років позбавлення волі", - заявив Козлов.

Він повідомив, що в той же день Військовий суд ЛНР засудив громадянку В. до 12 років позбавлення волі за вчинення "державної зради" "шляхом передачі представникам іноземної розвідки відомостей військового характеру".

"Вироки підтримані представниками Генеральної прокуратури ЛНР, сторона звинувачення з вироками згодна, підстав для апеляційного оскарження Генеральною прокуратурою не вбачається", - пояснив Козлов.

Прізвища "засуджених" в "відомстві" не називали. Але не складно здогадатися, що один із заручників, про якого йде мова - блогер Едуард Неделяєв.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль