пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
19.09.2017

Акція-перформанс на підтримку невинно засуджених (АНОНС)

   

Юристами Харківської правозахисної групи та Української Гельсінської спілки з прав людини досліджуються справи свавільно засуджених до вищої міри покарання. Однак дослідження та обґрунтовані юридичні висновки – це одна річ, інша ж – це необхідність переглядати справи тих засуджених, винуватість яких викликає розумний сумнів. А ось з цим в Україні величезна проблема! Невинно засуджені продовжують каратися у незаслуженій неволі, оскільки в Україні відсутній механізм перегляду судових рішень у кримінальних справах.

Законопроект 2033а є шляхом до запровадження такого механізму. Однак народні обранці систематично уже протягом майже двох (!!!) років гальмують голосування законопроекту у другому читанні та в цілому.

20 вересня 2017 року о 14:30 год. на Майдані Незалежності у місті Києві зберуться активісти, юристи, родичі свавільно засуджених, небайдужі громадяни, щоб нагадати депутатам про їхню обіцянку запровадити механізм перегляду вироків у кримінальних справах, за якими особи були засуджені без належної доказової бази.

Активісти також проведуть акцію-перформанс «Законопроект 2033а – шлях до Європи».

Прийняття законопроекту 2033а стане запорукою подальшого реформування судової системи, забезпечить права засуджених на доступ до правосуддя та свідчитиме про серйозність намірів держави виправити жахливі судові помилки вартістю у людські життя, чим утверджуватиме віру громадян у справедливе правосуддя.

Спікери:

Віктор Чумак, народний депутат України

Андрій Діденко, координатор проектів ХПГ

Запрошуємо дівчат до участі в перформансі в якості «зірок Євросоюзу».

За додатковою інформацією звертатися до Андрія Діденка:

т. 093 985 25 74

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль