пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.02.2018 | ХПГ-інформ
Право на свободу та особисту недоторканність

Українські та російські журналісти закликають звільнити Станіслава Асєєва

   

Представники Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та Союзу журналістів Росії (СЖР) висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув’язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу, – повідомляє служба інформації Національної спілки журналістів України.

«Ми стурбовані відсутністю доступу до Станіслава Асєєва та відсутністю інформації про стан здоров’я журналіста», – мовиться у публічній заяві активістів журналістських організацій України та Росії, яку вони погодили під час зустрічі у Відні під егідою Представника ОБСЄ з питань свободи медіа Арлема Дезіра.

Заяву солідарності із українським журналістом Асєєвим підписали голови НСЖУ Сергій Томіленко та СЖР Володимир Соловйов. Про підтримку позиції колег також оголосили керівники Європейської Федерації журналістів та австрійського відділення «Репортерів без кордонів».

Нагадаємо, Станіслав Асєєв зник 2 червня на контрольованій бойовиками території. Свої публікації Асєєв підписував псевдонімом Васін і співпрацював з низкою українських ЗМІ, зокрема проектом «Радіо Свобода» «Радио Донбасс.Реалии».


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль