пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
02.03.2018 | ХПГ-інформ
Політика і права людини

Павлу Грибу продовжили арешт

   

Сьогодні суд у російському місті Краснодарі продовжив арешт українцю Павлу Грибу до 4 травня 2018 року. Про це у Facebook повідомив батько Павла Ігор Гриб.

«Рівно 6 місяців і 1 тиждень Павло знаходиться під вартою. Сьогоднішнє рішення районного суду м. Краснодар – до 4 травня залишити під арештом. Слідчий … доводить про відсутність у Павла хвороби, надаючи суду довідки з такими гарними результатами, яких у сина ніколи не було. В той же час, на всі скарги сина реакції адміністрації СІЗО немає. Ліки, які придбані власним коштом не дають. Скарги Павла на погане самопочуття, сильний біль в животі та шлунку, загальну слабкість не реєструються (нема скарг – нема і відповідальності адміністрації СІЗО). Постійний психологічний тиск. Боротьба триває», – написав Ігор Гриб.

Раніше сьогодні міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що українських консулів не пускають на судове засідання у справі Павла Гриба.

«Наших консулів не пускають на засідання суду у справі Павла Гриба в Краснодарі. Тотальне беззаконня та свавілля російської псевдосудової системи. Це переходить всі межі – порушення всіх міжн норм», – написав міністр у Twitter.

Фото: Facebook Ігоря Гриба

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня в Білорусі під час подорожі до міста Гомеля, де мав зустрітись із дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. У вересні російська влада повідомила, що він перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодара. Павла звинувачують у тероризмі. Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця. Павло через інвалідність має постійно вживати спеціальні препарати.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль