пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.03.2018 | ХПГ-інформ
Політика і права людини

Суд у Криму скоротив термін Володимирові Балуху на два місяці

   

14 березня підконтрольний московській владі Верховний суд Криму розглянув апеляційну скаргу захисту на вирок українському активісту Володимирові Балуху. Адвокат Балуха Ольга Дінзе повідомила в коментарі телеканалу ATR, що суд знизив термін позбавлення волі до 3-х років і 5-ти місяців в колонії-поселенні, – передає сайт «15 минут».

Суд визнав, що не доведене придбання Балухом набоїв і вибухових речовин. Захист має намір оскаржити рішення Верховного суду і планує домагатися умовно-дострокового звільнення Балуха.

Нагадаємо, 16 січня Роздольненський районний суд засудив Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

Як повідомлялося раніше, 4 серпня 2017 року Роздольненський районний суд Криму засудив українського активіста Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії загального режиму. Суд також виписав активістові штраф у розмірі 10 тисяч рублів. 2 жовтня 2017 року Верховний суд Криму скасував вирок та відправив справу на новий розгляд. 1 грудня 2017 року суд змінив запобіжний захід Балуху з тримання під вартою на домашній арешт.

Хатні труси у Володимира Балуха та його матері співробітники ФСБ РФ провели 8 грудня 2016 року. Напередодні затримання Балуху погрожували поліцією за те, що той повісив на стіні свого будинку табличку з назвою вулиці на честь Героїв Небесної Сотні. Раніше Балух за свою проукраїнську позицію неодноразово зазнавав переслідувань з боку влади окупованого Криму. Його будинок співробітники поліції перетрусили двічі. Після другого трусу Балуха звинуватили в образі співробітника поліції та засудили до 320 годин обов’язкових робіт.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль