пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
12.04.2018 | ХПГ-інформ
Політика і права людини

РФ: У краснодарському СІЗО відмовляються приймати продукти для Павла Гриба

   

У СІЗО міста Краснодара (Російська Федерація) відмовляються приймати продукти, призначені для українця Павла Гриба, якого там тримають під вартою. Про це повідомив батько в’язня Ігор Гриб.

«„Ці продукти передавати заборонено. Гриб на дієті“. Таку відповідь сьогодні почула людина, яка намагалась зробити Павлу продуктову передачу. Адміністрація СІЗО практично нічого не дозволила передати сину», – написав І. Гриб у Facebook.

Також він повідомляє про загальне погіршення здоров’я Павла, а також про те, що він у СІЗО не має спеціального харчування.

«На фоні загального погіршення здоров’я, відсутність мінімально необхідного харчування призводить до підвищення кислотності в шлунку, що підвищує ризик „раптової появи вираженої кровотечі з просвіту стравоходу, шлунку чи дванадцятипалої кишки, зі зниженою згортальною функцією крові. Пацієнту в комплексі лікування необхідно порто-системна шунтуюча операція“. (Висновок доктора медичних наук, професора В. Притули).

У випадку появи внутрішньої кровотечі ЖОДЕН!!! медичний заклад Краснодарського краю просто не спроможний надати необхідну допомогу. Павло повільно стече кров’ю», – пише далі І. Гриб.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня в Білорусі під час подорожі до міста Гомеля, де мав зустрітись із дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. У вересні російська влада повідомила, що він перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодара. Павла звинувачують у тероризмі. Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця. Павло через інвалідність має постійно вживати спеціальні препарати.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль